...

Fotobudka 360 Warszawa, mazowieckie, łódzkie, lubelskie

 


Wesela:

Rozumiemy, że każde wesele jest wyjątkowe, dlatego też, dostosowujemy nasze usługi do Waszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Zadbamy o to, abyście mogli skupić się na zabawie oraz by Wasi goście byli zachwyceni i dobrze się bawili na naszej atrakcji. Dzięki naszym usługom, Wasz ślub stanie się wydarzeniem, o którym wszyscy będą mówić przez długi czas.


Eventy:

Fotobudka 360 to nie tylko doskonały sposób na zapamiętanie ważnych wydarzeń przez Waszych gości, ale również skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala na wzmocnienie wizerunku marki. Do każdego filmiku możemy dodać logo firmy, dobrać muzykę oraz spersonalizować podest pod klienta, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność marki i zwiększy zasięg reklamy.

Fotobudka 360 Red lub Black Carpet

Styl Hollywood czy glamour …. Rozumiemy, że każde wydarzenie ma swój niepowtarzalny charakter, dlatego stworzyliśmy różne opcje persfonalizacji. Zadecyduj co bardziej odpowiada Twoim potrzebom. Czarny dywan i czarne liny odgradzające czy może czerwony dywan i czerwone taśmy? Dopełnij wizerunek sali i całej fotobudki 360 złotą efektowną ścianką.

cropped-Fotobudka-360-szklarnia.jpeg

Fotobudka 360 boho 

Charakteryzuje się naturalnymi materiałami oraz ciepłymi, stonowanymi barwami. Nasza Fotobudka360 posiada drewniane słupki wraz z jutowymi linami, plecionym dywanem , bluszczem oraz personalizowanym podestem, który wprowadzi uczestników imprezy w nastrój naturalnego i swobodnego stylu.

Videobudka 360 z drewnianymi słupkami w stylu boho

Jak działa Fotobudka 360?

Fotobudka 360 w połączeniu z Iphonem pro max rejestruje zabawę gości na platformie i przetwarza ją w niepowtarzalny filmik.
Kamera na specjalnym ramieniu obraca się wokół bawiących się gości i nagrywa każdy ruch i emocje. 

Dzięki efektom przyspieszenia, slowmotion oraz boomerang powstaje niezwykła pamiątka, która po chwili jest gotowa do udostępnienia przez SMS, AirDrop ( dla użytkowników Apple) e-mail czy QR kod.


Personalizacja

W standardowym pakiecie oferujemy dodanie własnego logo/imion do każdego filmiku, dodatkowo można skorzystać z personalizowego podestu. Ma to wiele zalet i może przynieść wiele korzyści. Oto kilka powodów, dla których warto również rozważyć personalizację:

Wyróżnienie się: Personalizowany podest może pomóc wyróżnić się spośród innych. Dzięki niestandardowym grafikom, logo lub motywom związanym z Twoim wydarzeniem, uczestnicy na pewno  nie zapomną o tym, gdzie byli.

Budowanie marki: Jeśli organizujesz event firmowy, personalizacja może pomóc w budowaniu marki. Logo firmy i kolorystyka mogą być wyraźnie widoczne na filmikach, co zwiększy rozpoznawalność marki.

Videobudka 360 VIP na niebieskim tle

Dodatkowa reklama: Filmiki z personalizowanym podestem oraz logo na filmikach mogą być udostępniane przez uczestników w mediach społecznościowych, co stanowi dodatkową reklamę dla Twojego eventu lub firmy. 

Profesjonalny wygląd: Personalizacja podestu fotobudki może sprawić, że całe wydarzenie będzie wyglądać bardziej profesjonalnie. To może być istotne zwłaszcza podczas eventów biznesowych i firmowych.

Atrakcja dla grupy Orlen

Fotobudka 360 wynajem na wesela, eventy oraz imprezy okolicznościowe!

To rewolucyjne urządzenie, które pozwala na stworzenie efektowanych filmów w 360 stopniach. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji i wykorzystaniu najnowszych technologii, fotobudka 360 cieszy się rosnącą popularnością na rynku eventowym, w branży weselnej oraz na eventach.

Fotobudka 360 to nie tylko doskonały sposób na zapamiętanie ważnych wydarzeń, ale również skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala na wzmocnienie wizerunku marki. Do każdego filmiku możemy dodać logo, nazwę firmy lub spersonalizować podest pod klienta, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność marki i zwiększy zasięg reklamy.

Videobudka 360 to również idealny sposób na integrację uczestników imprezy. Filmiki zachęcają do zabawy w grupach i pozostawiają wspaniałe wspomnienia na długi czas. Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360. 

Videobudka

Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług !

  1. Brak reklam – Na naszym podeście nie znajdziesz logo naszej firmy, zainteresowanym gościom wręczamy eleganckie wizytówki.
  2. Profesjonalna jakość – Używamy najlepszego na rynku sprzętu Polskiej produkcji, co przekłada się na bezawaryjność i zadowolenie klienta. Same nagrania są robione Iphone 14 Pro Max, dzięki czemu  nagrania są w wysokiej rozdzielczości i z bardzo dobrą stabilizacją obrazu.
  3. Doświadczeni operatorzy – Posiadamy 7 lat doświadczenia, zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i potrzebom klienta, zapewniając wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. 
  4. Imprezy – powyżej 100 osób, zawsze obsługuje 2 animatorów.
  5. Obługujemy imprezy w języku angielskim.
  6. Dodatkowy wyświetlacz – dla komfortu gości, udostępniamy dodatkowy wyświetlacz, na którym każdy gość będzie mógł obejrzeć oraz pobrać swój filmik.
  7. Estetyka – jest dla nas bardzo ważna w miesjcu pracy. Szczególną uwage przywiązujemy nie tylko do jakości, ale także do wizualnej oprawy. Z nami nie musisz martwić się o źle wyglądający dywan czy porozrzucane i niezabezpieczone przewody. Jest to również istotna kwestia dotycząca bezpieczeństwa naszych gości.
  8. Różnorodne gadżety – Przy każdej realizacji udostępniamy wiele gadżetów i rekwizytów, które pozwolą uczestnikom na zabawę, kreatywność i niepowtarzalną zabawę.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.