...

Jak działa Fotobudka 360 – nowatorskie spojrzenie na filmiki

Fotobudka 360 to innowacyjne rozwiązanie w świecie fotografii eventowej, oferujące niespotykane dotąd możliwości dokumentowania imprez firmowych i spotkań towarzyskich. Dzięki wykorzystaniu technologii obrotowej kamery, uczestnicy wydarzeń są filmowani z perspektywy pełnego koła czyli 360 stopni, co tworzy spektakularne, panoramiczne ujęcia.

Atrakcja z czerwonym dywanem

 

Aby wykonać nagranie, goście  muszą wejść  na specjalną  platformę w kształcie koła.

Podest ten nie jest ruchomy, kamera umieszczona na obrotowym ramieniu wykonuje okrążenia wokół platformy nagrywając film z bawiącymi się na niej uczestnikami imprezy.

Dla estetyki oraz bezpieczeństwa gości, stanowisko  fotobudki 360 odgradza się od reszty gości specjalnymi słupkami z linami ograniczającymi dostęp.

Słupki te stanowią także podstawę dodatkowego oświetlenia platformy.  Ledowe  lampy oświetlające uczestników z każdej strony, to gwarancja bardzo dobrej jakości filmów.  

Jakość  jest ważna w świadczeniu wszelkiego rodzaju usług. W tym przypadku również nie ma wyjątku.

Fotobudka 360 bazuje na  nowoczesnym sprzęcie bardzo dobrej jakości i oprogramowaniu, które pozwala na wykorzystanie wielu efektów takich jak np. slow motion, boomerang  czy przyspieszenie.
Na filmikach istnieje możliwość dodania dowolnego podkładu muzycznego, loga, napisu czy pełnej grafiki.

Videobudka 360 to usługa, która wymaga  nie tylko odpowiedniego sprzętu technicznego, ale także wykwalifikowanej obsługi, przestrzeni, czasu na przygotowanie i demontaż oraz niezawodnego środka transportu. Aby filmy były ciekawe i zabawne,  nie wolno zapominać o gadżetach, które stanowią nieodzowny element zabawy na platformie.

Profesjonalna firma ma zawsze do dyspozycji gości cały wachlarz dodatków i gadżetów dostosowanych do charakteru, tematyki i rodzaju imprezy. Rekwizyty tematyczne lub świąteczne: peruki, czapki, money gun’y,  pistolety z bańkami mydlanymi, miecze, okulary etc. sprawiają, że dorośli stają się bardziej skorzy do zabawy, a co za tym idzie efekt końcowy filmu jest zabawniejszy, atrakcyjniejszy, chętniej oglądany i rozpowszechniany.

Po wykonaniu nagrania, które trwa jednorazowo ok. 10 sekund,  w ciągu kilku chwil obsługa fotobudki 360 może przesłać gotowy materiał filmowy od razu na telefon gościa, a organizatorom udostępnić link do wszystkich filmików , które dodatkowo można obrandować, opisać,  dodać komentarze lub też inne efekty specjalne znane obecnie w social mediach.

Fotobudka 360 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają oryginalnego sposobu na uwiecznienie ważnych chwil, a efektem końcowym będzie krótkie nagranie, które od razu można udostępnić w social mediach. Dzięki temu, że filmy można obejrzeć w czasie rzeczywistym, cały proces staje się jeszcze bardziej zabawny i interaktywny.

Filmiki można spersonalizować dodając logo firmy, nazwę eventu, umieścić dowolny tekst lub grafikę. To samo dotyczy również samej platformy.
Bardzo popularnym stało się umieszczanie logotypów na samej platformie oraz stylizacja słupków ( styl klasyczny, elegancki, boho  etc.)

Fotobudka 360 warszawa to świetna zabawa i pomimo tak skomplikowanego opisu jedyne co musi zrobić nasz gość to dobrać sobie odpowiedni gadżet,  wejść na platformę i świetnie się bawić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.