...

Tradycyjna czy obrotowa? Jaką fotobudkę wybrać

Tradycyjne fotobudki i videobudki 360 to dwie popularne opcje rozrywki eventowej, które w ostatnich latach zyskały znaczną popularność. Obie oferują unikalne funkcje i możliwości,  różnią się jednak pod względem przydatności dla danej imprezy, preferencji organizatorów i odbiorców oraz co ważne kosztami usługi.

Tradycyjne fotobudki:

oferują natychmiastowe wydruki zdjęć, konfigurowalne tła i rekwizyty. Operator fotobudki zapewnia gościom zabawny i interaktywny sposób na uchwycenie wspomnień z danego wydarzenia. Tradycyjne fotobudki mają jeszcze jedną zaletę – nie potrzebują zbyt dużo miejsca i są bardzo proste w obsłudze i transporcie.

Jeszcze do niedawna sprawdzały się jako atrakcja na wielu rodzajach imprez okolicznościowych.

Wesela, imprezy rodzinne typu urodziny, rocznice ślubu  etc. ale także wszelkiego rodzaju imprezy firmowe czy eventy.  Fotobudki były obecne na festynach, imprezach plenerowych, sylwestrach, balach karnawałowych ale także na przyjęciach dla dzieci zarówno tych prywatnych jak i szkolnych czy przedszkolnych.                           

Fotobudka 360:

to nowa generacja atrakcji eventowych. Oferuje gościom wrażenie wirtualnej rzeczywistości. Jest odpowiedzią na coraz większe oczekiwania społeczeństwa. Ogólnie staliśmy się bardziej wymagający wobec życia, dotyczy to także rozrywki i rodzaju zabaw na eventach firmowych czy imprezach rodzinnych. Videobudki zapewniają gościom tę samą zabawę co tradycyjne fotobudki ale w bardziej dynamiczny i interaktywny sposób. Poprzez nagrywanie filmików i udostępnianie ich w sieci wydarzenie staje się nieśmiertelne. Tak samo jak nieśmiertelny staje się nastrój i emocje towarzyszące danej chwili. Na zawsze zapadnie nam w pamięć widok naszej babci w peruce klauna tańczącej na platformie do piosenki Lambada.

Ważniejsze jest jednak to, że ten obraz będziemy mogli przywołać w każdej chwili, bo od razu po wykonaniu filmu mamy go do swojej dyspozycji na telefonie i możemy udostępniać nieskończoną ilość razy.

Videobudki są jednak  bardziej kosztowne z uwagi na sprzęt techniczny potrzebny do realizacji zlecenia , zwiększoną ilość obsługi ( wykwalifikowanej i posiadającej wiedzę techniczną niezbędną do obsługi sprzętu )  oraz czas  potrzebny na rozstawienie sprzętu i przygotowania do realizacji. Wrażenia i efekt marketingowy są jednak nieporównywalne. Dzięki videobudkom relacje z wydarzeń eventowych trafiają do mediów społecznościowych  a wspomnienia radosnych chwil będą zawsze w zasięgu ręki.  

  

 

 

 

                    

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.